Czego oczekują czytelnicy?

Czego oczekują czytelnicy?

Czym jest blog jeżeli nikt go nie czyta? Zlepkiem kodu i tekstu. W związku z tym chcielibyśmy wiedzieć jak wy nas postrzegacie i na jakie zmiany czekacie.

To zawsze jest temat, który ciężko ugryźć. Głównie dlatego, że nie siedzimy w waszych głowach. Nasz blog funkcjonuje już dwa miesiące. Jak na tak długi okres mało tu treści lecz staramy się zmieniać, pisać więcej i lepiej.

Dlatego też mamy dla was zasadnicze pytanie: jak wy widzicie przyszłość naszego bloga? Chcielibyście więcej recenzji, a może wolelibyście przeczytać opinie na różne tematy? A może nawet obejrzeć? Poza tym kto mówił, że będzie tylko o grach! Piszcie do nas na FB i pod wpisem o czym lub co chcielibyście przeczytać lub obejrzeć na naszym blogu. Dajcie też znak czy interesują was inne tematy, np. książki albo muzyka.

Czekamy na komentarze 🙂

Fotka pochodzi z flickr.com

 • SirMike

  Zabrzmi smutno, ale tak na serio to w ogóle mnie ten blog nie interesuje 🙂 Chyba nie jestem tym, do kogo chcieliście trafić. Czytać o nich mam gdzie. Więcej, lepiej, ciekawiej.

  • ultimapl

   Dzięki za szczerość 🙂

   • SirMike

    Ale, żeby nie było tak pesymistycznie to nowa stronka sklepu jest SUPER! Świetna robota.

 • Teszub

  SirMike uderzył z grubej rury i choć jest znany z narzekania i hejtowania Zeldy, to w tym przypadku muszę się z nim zgodzić 🙂 Żeby się wyróżnić w „internetach” pisząc teksty na dany temat, nie mogą one być jedynie merytoryczne i dobre warsztatowo. Muszą być unikalne lub kontrowersyjne, a najlepiej jedno i drugie. Zaglądam tu od czasu do czasu bo czekam aż może coś takiego się tu znajdzie. Macie możliwości – to sprowadźcie np. New 3DSa i zróbcie dogłębny test tej konsoli w jakiejś nietypowej zabawnej konwencji – nikt w Polsce jeszcze tego nie zrobił, chyba, że o czymś nie wiem 😛 ale to jest tylko jeden z przykładów. Tekstów w stylu na jakie gry czekamy w 2015 jest mnóstwo wszędzie. Jeśli mam tu nadal zaglądać to oczekuje czegoś unikalnego, nietypowych recenzji, subiektywnych mocnych tekstów na nieporuszane po 100 razy tematy. Powodzenia 🙂

  • ultimapl

   Super! Dzięki za konstruktywną krytykę i rzeczowe rady. Dopiero zaczynamy, więc jeszcze testujemy granice, ale będzie lepiej. Obiecujemy poprawę 🙂