Filmowa wyprzedaż w Ultima.pl

Filmowa wyprzedaż w Ultima.pl

Możliwe, że już o tym wiecie, jednakże jeżeli umknęła wam informacja na temat naszej filmowej wyprzedaży to poniżej postaram się przybliżyć, czemu warto lepiej się jej przyjrzeć.

Zazwyczaj na wyprzedaże trafia straszne badziewie. Produkty tak złe, że aż strach wziąć je do ręki, jednakże czasem trafiają się perełki. Tak samo jest w przypadku nasze Wyprzedaży Filmowej. Poniżej przedstawię kilka z nich.

Strażnicy Galaktyki

Podchodziłem do tego filmu dwa razy, żeby w pełni docenić jego wartość. Jest to na prawdę sensowna przygodówka z zabawnymi postaciami i świetną ścieżką dźwiękową. Historia nieskomplikowana – grupa wyrzutków jednoczy siły, aby zarobić niewyobrażalną górę kasy. Po drodze jednak odzywa się sumienie i zaczynają bronić Wszechświata. Z recenzją Kosmicznych Avengersów możecie zapoznać się klikając w ten link. Osobiście polecam!

Thor

Kolejny Marvel. Nigdy specjalnie nie przepadałem za tym uniwersum. Czemu? Ciężko określić, jednakże Thor daje radę. Jest to sensownie zrobiony film z przyzwoitym aktorstwem i świetnymi efektami. Po wygnaniu z Asgardu, Thor trafia na Ziemię. Mimo to Loki dalej knuje jak pozbyć się bardziej wielbionego brata. Jest humor, pewna doza dramatyzmu i oprawa. Warto, chociażby w niedzielne popołudnie.

Wielka Szóstka

Tak jak o Strażnikach, pisałem także o Wielkiej Szóstce. Przypomnę tylko, że film opowiada o losach Hiro i jego przyjaciół, który po śmierci starszego brata nie może się pozbierać. Trafia jednak na ślad dotyczący jego wynalazku, który rzekomo został zniszczony. Czemu polecam? Głównie ze względu na pełny origin-story drużyny superbohaterów, którzy nie zostali dziabnięci przez zmutowane pająki albo przylecieli z kosmosu. Plusem jest też duża dawka humoru, który potrafi podnieść na duchu, nawet po ciężki dniu w pracy.

Swoją drogą to ciekawe, że na tej liście są trzy filmy z uniwersum wydawniczego Marvela, mimo mojej niechęci wobec niego.

Pacific Rim

Wielkie potwory, wielkie roboty i del Torro. Dobrze wyglądający i pełen akcji film daje bardzo dużo frajdy, choć miejscami jest z lekka przegięty. No to co? To film o wielkich potworach – tutaj muszą być wybuchy, akcja i klisze fabularne. Dobry film, dobra cena – nie dyskutować, tylko brać 🙂

 

Księga Życia

Ten film odnalazła kiedyś moja lepsza połowa i z miejsca uznała, że musimy go obejrzeć. Na początku byłem daleki od entuzjazmu. Koncepcja oparcia fabuły o przeplatające się światy żywych i zmarłych w Meksyku nie do końca do mnie przemówiła. Mimo to seansu nie żałuję i czasem wracam do tego filmu, bo fabuła nie jest aż tak straszna, animacja nie chrupie a muzyka jest wprost bajeczna. Oglądając film przyjdzie nam obserwować historię trojga przyjaciół: Joaqina, Marii oraz Manolo. Jako dzieci bardzo zżyci, jednak kiedy panowie dorośli rozpoczęła się walka o względy dziewczyny. Wszystko to okraszone zagrożeniem ze strony bandytów oraz układem jaki został zawarty przez La Muertę oraz Xibalbę – władców Zaświatów. No i Ron Perlman gra w tym filmie 🙂

Cała listę przecenionych znajdziecie tutaj!

  • maxns

    nic ciekawego 😛