Kupiłam Xboxa i co dalej?

Kupiłam Xboxa i co dalej?

Zacznę od wyznania, że zawsze miałam tylko konsole Sony i w ramach wyjątku, od Segi. Jako zagorzała fanka japońskich gier, na platformie Microsoftu trudno było mi się odnaleźć. 

Niebawem się to jednak zmieni. Dostałam od przyjaciela smsa o treści „Hej sprzedaje swojego Xboxa”. Nie wiem, czy to magia zdjęcia, czy dołączony do konsoli Blue Dragon ale wpadłam. Kupiłam, przyjedzie razem z gośćmi na majówkę.

Attachment-1

Jak już pisałam wcześniej z Xboxem 360 nie jestem zaznajomiona. Kojarzę jRPGi jakie się na nią ukazały. Już wiem, że na pewno kupię Lost Odyssey czy Tales of Vesperia. Wiem, że będę spalać kalorie przy Dance Central, ale co dalej?

Nie gram w FPSy, więc Halo odpada. Wiem, że chcę zapoznać się z Gears of War jednak dalej jest to ilość gier, którą można by zliczyć na palcach obydwu dłoni. Xbox 360 to jednak nie Dreamcast, którego kupiłam tylko dla jednej gry, więc wolałabym uzupełniać bibliotekę. Tak też drodzy fani Xboxa jakie ekskluzywne gry mi polecacie? Perełki, których nie mogłam doświadczyć na konsoli od Sony?

Interesują mnie totalnie wszystkie gatunki poza sportówkami i FPSami, najchętniej jakby były to pozycje dostępne w naszej ofercie, to kupię po drodze wychodząc z biura.

 • http://www.facebook.com/ZagrajZManiakiem Maniako1983

  Zdecydowanie polecam gry: Alan Wake, Risen, Forza Horizon, Dead Rising, State of Decay, Deadlight, Saints Row, trylogię Fable, Shadow Complex oraz Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts.

 • RudyJack

  Pierwsze Dead Rising.

 • Roman

  hehe na Xbox360 nie ma już nowych exów. smutne ale prawdziwe.

 • Krzysztof S-ski

  podłącz do neta, kup konto gold i ściaga darmowe gry z Games with gold