Stream Toukiden Kiwami na Playstation 4

Stream Toukiden Kiwami na Playstation 4

Moimi mili od dziś (jeśli się przyjmie) rozpoczynamy cykl streamów zatytułowanych „Środa co #nikogo”

Zgodnie uznaliśmy w biurze, że środa to dzień tygodnia, który kogokolwiek najmniej obchodzi. Poza aktualką PSStore jest to taki nieciekawy dzień. Niby to już środek tygodnia ale do piątku jeszcze daleko i tak oto wybór był oczywisty.

Jako, że Magdalena jest „naczelnym hipsterem biura” i jak to rzekł kiedyś jej przyjaciel „lubi rzeczy, których nikt inny nie zna lub nie lubi” to interesuje się grami co na ogół #nikogo. Żeby jednak pokazać wam, że są to czasem naprawdę fajne produkcje postanowiła je streamować. Co dwa tygodnie, od 19 do 21 będzie grała w jakiś niszowy tytuł, który lubi i chciałaby wypromować.

Dziś padło na Toukiden Kiwami – ulepszoną kontynuację gry z PSV/PSP, o której pisała już w ramach cyklu [Grane w busie]. Gra jest obecnie w drodze na nasz magazyn jednak dzięki uprzejmości KoeiTecmo mamy dostęp do wersji recenzenckiej na PS4 i tę też dziś zaprezentuje Magdalena.

Watch live video from MagdalenaUltimaPL on www.twitch.tv

Jeśli spodoba Wam się gra to zapraszamy to złożenia zamówienia. Dla oszczędnych posiadaczy PSV posiadamy także podstawową wersję gry.